wtorek, 11 stycznia 2011

Polsk@

Uwielbiam polskich internautów. A właściwie to, co piszą. Mam nawet takie jedno ulubione forum... Jest wybitne. Po codziennej porcji nowych postów, poprawa humoru i uśmiech "od ucha do ucha" gwarantowany.

Wiem, wiem, nie powinienem szydzić i staram się tego nigdy nie robić, ale trudno inaczej zareagować czytając te wierutne bzdury. Zastanawia mnie tylko, czy pewni ludzie mają świadomość swojej głupoty?

Bo ja na pewno ich w tej kwestii nie uświadomię, bo spotkać się to może z nieoczekiwaną reakcją, toteż zabraknie dziś konkretnych przykładów... Sami się przekonajcie i to oceńcie. I nazwijcie tak, jak na to zasługuje. "Ja tu tylko sprzątam", więc wracam do mojej muzyki. Tymczasem!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz