piątek, 21 stycznia 2011

Nowość...

Oficjalna strona Fokusa:


"Oficjalnie informujemy, że znana jest premiera rynkowa drugiej płyty solowej Fokusa zatytułowanej Prewersje. Od 5 lutego 2011 r. album będzie dostępny w sieciach Empik, Saturn, Media Markt oraz w dobrych sklepach muzycznych. (...)


Druga  solowa płyta Fokusa zatytułowana„Prewersje” to mieszanka tekstów wyraźnie osadzonych w teraźniejszości. Fokus naświetla wiele tematów ze swojego punktu widzenia, nie stroniąc od ironii i sarkazmu, jednak wyraźnie omijając patos."


Nareszcie! Zacieram ręce z uciechy na samą myśl o tym wydawnictwie - coś mi mówi, że postarano się, by odbiegała ona trochę stylem od poprzedniej solowej płyty Fokusa ("Alfa i Omega"). Na "Prewersjach" wystąpią w roli producentów: Lukatricksa, O.S.T.R, The Returners oraz Whitehouse. Póki co, krążek zapowiada się wyśmienicie: singlem "Lament" oraz znakomitym teledyskiem "6ścian". Recenzja tego wydawnictwa już wkrótce. ;)




Innowacyjny teledysk "6ścian" wywołuje u mnie pozytywne skojarzenia: pociąg, las... :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz