Wiek: ok. 18 lat. Długie, blond włosy, niebieskie oczy i jest średniego wzrostu. To - wbrew pozorom - nie jest rysopis osoby zaginionej, a raczej... no właśnie. :)
Pierwszy raz zobaczyłem Ją na kursie prawa jazdy dwa tygodnie temu. Tak banalne, że aż śmieszne, nie? Ale to mało istotne. Przyszedłem, jak zwykle - punktualnie i zająłem zupełnie przypadkowe miejsce, a Ona siedziała kilka rzędów dalej. Przyszła z koleżanką. Wyszła przed czasem, śpiesząc się na autobus. Idąc obok mnie, nawet nie zerknęła w moją stronę, ale co tam. Pozytywne myślenie jest podstawą.
Jutro (właściwie dzisiaj) pojawię się wyjątkowo wcześniej i zupełnie przypadkiem zajmę miejsce tuż obok niej... Czuję się dziwnie, kiedy o tym pomyślę. Co jest z Tobą, koleś? ;> Proszę zatem, Drogi Czytelniku, trzymać za mnie kciuki!
Jedziemy...
No to trzymam! A ty za mnie możesz? ;>
OdpowiedzUsuńJasna sprawa! A spróbowałbym tylko tego nie robić... ;))
OdpowiedzUsuń