Jak ja dawno tego nie słyszałem, chyba z rok. A tu takie mądrości życiowe, które powinienem wypisać sobie na ścianie pokoju, wbić do głowy raz na zawsze. Oto dwa z nich:
"Jesteś sam, to nie przyjdzie kurwa pies z kulawą nogą."
Dokładnie tak. Z wykluczonymi, biednymi, itd. nikt nie chce mieć nic do czynienia, nie licząc może jakiś szaleńców napędzanych wiarą, którzy i tak najprawdopodobniej mają z tego jakieś zyski, to Zbawienie (czy jak to tam się nazywa) też pod to podchodzi. JA JUŻ TEŻ NIE.
"Znam takie co lubią się rżnąć, wiedzą jak kusić.
Mają wszystko, czego dusza zapragnie prócz duszy.
Nagapiłem się dość, na takie kurwa zimne suki,
By za każdym razem omijać je szerokim łukiem."
Tak, "miłości nie ma dziś". Wolicie maila, czy Facebook'a do mojej "przyjaciółki'?
Ogólnie, identyfikacja na maxa, kocham takie klimaty. I pomyśleć, że jeszcze kilka tygodni temu byłem tak głupi, że nie były to dla mnie same oczywistości. Posłuchajcie, jak brzmi brutalna prawda.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz