"Najłatwiej jest żyć ludziom nieświadomym
Obojętnym wobec krzywd i łez jak oni
Chcą za szczęściem gonić, żyjąc w obojętności (...)
Chcę zapomnieć znaczenia słowo "współczucie"
Od świata ludzkiej krzywdy jak najdalej uciec".
Zadanie domowe: słuchać tego tekstu aż do momentu nauczenia się go na pamięć i wdrożenia tych zasad w życie!
Genialnie ujął tę oczywistą prawdę raper znany w podziemiu jedynie z nagrania dissu na Peję (czego nie pochwalam). Szkoda tylko, że dopiero po roku od pierwszego wysłuchania tego utworu, w pełni zrozumiałem jego sens. Cóż, lepiej późno, niż wcale...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz