poniedziałek, 30 stycznia 2012

"Wrażliwość + intelekt - tylko to Ci przeszkadza!"

"Najłatwiej jest żyć ludziom nieświadomym
Obojętnym wobec krzywd i łez jak oni
Chcą za szczęściem gonić, żyjąc w obojętności (...)
Chcę zapomnieć znaczenia słowo "współczucie"
Od świata ludzkiej krzywdy jak najdalej uciec".

Zadanie domowe: słuchać tego tekstu aż do momentu nauczenia się go na pamięć i wdrożenia tych zasad w życie! 


Genialnie ujął tę oczywistą prawdę raper znany w podziemiu jedynie z nagrania dissu na Peję (czego nie pochwalam). Szkoda tylko, że dopiero po roku od pierwszego wysłuchania tego utworu, w pełni zrozumiałem jego sens. Cóż, lepiej późno, niż wcale...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz