piątek, 1 lipca 2011

Raczej plus...



Ostatnio oglądałem program poświęcony polskiemu rapowi na VIVIE (!), w którym udział wzięli: Tede, Vienio, Numer Raz, jakaś piękna Pani, która tylko nadrabiała miną i ktoś, o kim na pewno zapomniałem. Jak widać - hip-hop coraz wygodniej rozsiada się na telewizyjnej kanapie, bo w pewnym kanale dla pań przypadkiem (Marcin, nie tłumacz się, to może tylko pogorszyć sytuację) natrafiłem na wyliczankę 7 najlepszych raperów w Polsce - tam też ktoś wypowiadał się na ich temat, ale ja nawet nie chcę kojarzyć tych postaci...

2 komentarze:

  1. No i.... ?? Jakaś konkluzja, puenta, przemyślenia w związku z podanymi faktami?
    Nie rozumiem tej notki.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ejj... bo to trzeba wysłać specjalnego SMS-a, nie wiesz?

    OdpowiedzUsuń