"Autor w swoim blogu z zadziwiająca wirtuozerią traktuje o tym, co w danym momencie jego życia zrobiło na nim ogromne wrażenie, jednocześnie wprowadzając czytelnika w świat, w którym następnym krokiem jest już tylko sen." Washington Post
piątek, 1 lipca 2011
Raczej plus...
Ostatnio oglądałem program poświęcony polskiemu rapowi na VIVIE (!), w którym udział wzięli: Tede, Vienio, Numer Raz, jakaś piękna Pani, która tylko nadrabiała miną i ktoś, o kim na pewno zapomniałem. Jak widać - hip-hop coraz wygodniej rozsiada się na telewizyjnej kanapie, bo w pewnym kanale dla pań przypadkiem (Marcin, nie tłumacz się, to może tylko pogorszyć sytuację) natrafiłem na wyliczankę 7 najlepszych raperów w Polsce - tam też ktoś wypowiadał się na ich temat, ale ja nawet nie chcę kojarzyć tych postaci...
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
No i.... ?? Jakaś konkluzja, puenta, przemyślenia w związku z podanymi faktami?
OdpowiedzUsuńNie rozumiem tej notki.
Ejj... bo to trzeba wysłać specjalnego SMS-a, nie wiesz?
OdpowiedzUsuń